نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شوهرم همراهم نیست

1570
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40466
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرم همراهم نیست

(دوسال عقد بودیم و دوسال از عروسی میگذره)
    از اول رابطمون من این موضوع رو حس میکردم اما فکر میکردم با گذر زمان و آشنایی بیشتر صمیمیت هم بیشتر میشه.شوهرم با من همراه نیست درمقابل خواسته های من جبهه می گیره.به خصوص اگه درمورد خانوادش باشه.من همیشه نفر آخرم یعنی شرایط بقیه در اولویته نسبت به من.ما ی بار با فامیلهای همسرم رفتیم تفریح و گفتن بریم بستنی بخوریم من به همسرم گفتم ک من بستنی میل ندارم میشه آش بگیری برام ؟یهو سرم داد زد اینجا آش نیست و همه میخوان ی چیز بخورم و نمیشه تو ی چیز دیگه بخوری و من هم تسلیم شدم اما رفتم و دکه فروش آش رو نشون دادم و بعد هم دیدم مادر شوهرم و خواهر شوهرم هم مثل من بودن...اما مطمئنم اگه ی نفر از اونا همچین در خواستی داشت زمین و زمان روجابجا میکرد ک براش فراهم کنه.
    پیشنهاد رفتن به تفریح ویا مسافرت همیشه با منه اما اگه مهمون داشته باشیم از فامیلای خودش اصلا اینطور نیس.مسافرت دوتایی رو دوست نداره.درضمن زود جوش و پرخاشگری ومن اصلا دیگه حوصله حرف زدن باهاشو ندارم بااینکه قبلا هرچیزی هم میخواستم بگم در زمان مناسب و با آرامش می گفتم.وقتی گفتم تو همه رو به من ترجیح میدی در جواب گفت ن من با تو راحت ترم!یعنی با دختری ک چند ماهه آشنا شده راحت تر از پدر و مادرشه؟!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : شوهرم همراهم نیست

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر است دقت کنید که شما همسر ایشان محسوب می شوید و عموما در روابط زناشویی رابطه صمیمی تری نسبت به رابطه والد و فرزند وجود دارد . دقت کنید که بهتر است خواسته های خود را در احترام و در زمان مناسب بیان کنید و همچنین سعی کنید تنها در مورد درخواست ها و احساساتتان صحبت کنید اگر شما در زمان صحبت مقایسه در مورد خانواده ها انجام بدهید و یا اینکه در مورد خانواده ایشان صحبتی کنید حتی اگر حق با شما نیز باشد و همسرتان نیز این موضوع را بدانند به احتمال زیاد در مقابل شما جبه گیری خواهند کرد و موضوع اصلی بحث فراموش می شود.
    بهتر است بخاطر رفتارهای خانواده ایشان با همسرتان مجادله نکنید ایشان تنها مسئول رفتار خودشان هستند از مقایسه کردن خود با دیگران خوداری کنید چون باعث می شود ارزش خودتان در مقابل همسرتان کاهش بیابد .
    در مورد عصبانیت ایشان اگر مداوم رخ می دهد نیاز است که بیشتر مورد بررسی قرار گیرد تا در صورت نیاز آموزش کنترل خشم و راحل حل مسئله نیز آموزش ببینند.
    بهتر است برای بررسی دقیق تر مشکلاتتان و صحبت با همسرتان به صورت حضوری به رواشناس مراجعه کنید تا مشکلاتتان بهتر مورد بررسی قرار گیرد و در این مسیر به هردوی شما کمک شود.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40466
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با تشکر از پاسخ گویی شما وبا کمال احترام .من این جمله شمارو از مشاور دیگری هم شنیدم ک شوهرت با مادرش ک رابطه جنسی نداره....دقیقا مشکل من همین جاست آیا جایگاه من و نقش من در زندگی همسرم فقط ارضای جنسی همسرمه؟!!!!من هیچ وقت برای همچین چیزی ازدواج نکردم ودقیقا الان همچین حسی رو دارم.آیا هدف از ازدواج همینه؟!من برای همراه شدن با کسی و شروع یک زندگی مستقل ازدواج کردم،یعنی اشتباه کردم؟
    من حتی حاضر شدم این رابطه رو با همین شرایط بپذیرم اما این رفتارهای ایشون و خانوادشون (ک من همه رو کامل نگفتم)من رو از زندگی خودم و هدف های خودم بازداشته و من حکم یک خدمه برای رسیدن دیگران به اهدافشان شدم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40466
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با تشکر از پاسخ گویی شما وبا کمال احترام .من این جمله شمارو از مشاور دیگری هم شنیدم ک شوهرت با مادرش ک رابطه جنسی نداره....دقیقا مشکل من همین جاست آیا جایگاه من و نقش من در زندگی همسرم فقط ارضای جنسی همسرمه؟!!!!من هیچ وقت برای همچین چیزی ازدواج نکردم ودقیقا الان همچین حسی رو دارم.آیا هدف از ازدواج همینه؟!من برای همراه شدن با کسی و شروع یک زندگی مستقل ازدواج کردم،یعنی اشتباه کردم؟
    من حتی حاضر شدم این رابطه رو با همین شرایط بپذیرم اما این رفتارهای ایشون و خانوادشون (ک من همه رو کامل نگفتم)من رو از زندگی خودم و هدف های خودم بازداشته و من حکم یک خدمه برای رسیدن دیگران به اهدافشان رو دارم.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که صمیمیت تنها به علت روابط جنسی نیست رابطه جنسی یکی از عواملی است که دو نفر را بهم نزدیک تر می کند اما دقت کنید که فردی که به فرد مقابل خود احساس خوبی ندارد نمی تواند حتی رابطه جنسی مفیدی داشته باشد . منظور از راحتی و صمیمیت داشتن بعد عاطفی، جنسی ، راحتی ، احساس همدل بودن و.... با یکدیگر می باشد . داشتن یک زندگی مستقل درست است اما دقت کنید که همسرتان جز یک خانواده است همانطور که شما جز یک خانواده هستید و نیاز است که در کنار داشتن یک زندگی مستقل و خصوصی خود را جز دو خانواده نیز بدانید که نیاز است یک سری هنجارها را نیز به دلیل عضویت در آنها رعایت کنید.
    دقت کنید اگر شما بدون توهین ، مقصر داستن همسرتان ، شنونده خوب بودن، بدون توهین به خانواده یکدیگر و تنها در مورد مشکلاتتان و احساساتتان به یکدیگر اجازه صحبت کردن بدهید امکان احساس همدلی و رسیدن به یک نتیجه دو طرفه بیشتر می باشد.
    البته بهتر است همانطور که در بالا نیز اشاره کردم برای بررسی دقیق به صورت حضوری مراجعه داشته باشید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354790
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)